Lyžařský kurz – informace

Vážení rodiče, dobrý den.

Pokud jste se v letošním školním roce přihlásili na lyžařský výcvik, tak do 30. 11. 2021 jste měli uskutečnit platbu ve výši 3300,- Kč na číslo účtu naší školy: 211173315/0600. Do zprávy pro příjemce jste uvedli jméno a příjmení žáka.

Připomínáme, že peníze na účet školy můžete bez obav posílat. Peníze zde zůstanou do doby, než budeme vědět, jak to s lyžařskými výcviky bude a nemusíme je posílat vlastníkovi ubytovacího zařízení. V případě, že se výcvik nebude moci uskutečnit z důvodu zákonných opatření, bude vráceno 100 % plateb.

V současné době pro Vás připravujeme potřebné dokumenty, které bude nutné odevzdat před odjezdem. Jak to bude s testováním a dalšími podrobnostmi prozatím nevíme. Jakmile budeme vědět další informace, ozveme se Vám.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem a přáním klidných dní ve zdraví učitelé tělesné výchovy.