ZŠ Habrmanova

„Škola pro život”

VIDEA ZE ŠKOLNÍCH AKCÍ


Autor: VedeníREPUBLIKOVÉ FINÁLE ODZNAKU VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ – BRNO 2020

OKRESNÍ KOLO ODZNAKU VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ 2019

ŠPLH NA LANĚ NA VÝSTAVIŠTI!

V rámci největšího sportovního veletrhu u nás, měli žáci naší školy již čtvrtým rokem možnost porovnat své síly se žáky jiných škol v bývalé olympijské disciplíně – šplhu na laně bez přírazu (pouze rukama) se startem ze sedu.

OSLAVILI JSME SPOLU 100. VÝROČÍ REPUBLIKY!

A nebyly to oslavy ledajaké! Celý říjen jsme vyráběli vlajky – bylo jich 686! Tu poslední – živou, jsme vytvořili sami. V tričkách trikolory a při zpěvu písně „Ach synku, synku“ jsme si všichni, malí i velcí, připomněli naši stoletou historii.

 

ČESKÁ TELEVIZE NATÁČELA U NÁS VE ŠKOLE!

ZA VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI „BE ACTIVE AWARDS“ (Jak trávit přestávky ve škole? Pohybem! Určitě NE s mobilem) PŘIJELI PŘEDAT SPORTOVNÍ VYSVĚDČENÍ ŽÁKŮM NAŠÍ ŠKOLY MISTRYNĚ SVĚTA VE VODNÍM SLALOMU KATEŘINA KUDĚJOVÁ A NĚKOLIKANÁSOBNÝ MISTR ČR VE SKOKU O TYČI ŠTĚPÁN JANÁČEK. DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ DEN S VÁMI!

 

PROJEKTOVÉ DNY ANEB DNY NARUBY 

 

ROZLOUČENÍ S DEVÁTÝMI TŘÍDAMI

 

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

 

SOUTĚŽE VE SKOKU DO VÝŠKY PRO ŽÁKY NAŠÍ ŠKOLY

 

SOUTĚŽ V MAXIMÁLNÍM POČTU SHYBŮ

 

PROJEKTOVÝ DEN – BĚH O VÁNOČNÍHO KAPRA

 

LYŽAŘSKÉ VÝCVIKY 7. TŘÍD

 

FESTIVAL DESKOVÝCH HER

 

ŠKOLNÍ VÝLETY, ADAPTAČNÍ KURZY, NOČNÍ ŠKOLY, TŘÍDNÍ AKCE

 

JAK TRÁVIT PŘESTÁVKY VE ŠKOLE? POHYBEM! URČITĚ NE S MOBILEM:-)!

 

OKRESNÍ POHÁR VE ŠPLHU

 

VYSTOUPENÍ PARKOURU