Jižní Anglie- rozloučení s Londýnem

Autor: Druhý stupeň

Z metra jsme se vydali prohlédnout si Tower Bridge zevnitř. Pak už jsme jen počkali na Uber Boat, který nás po Temži dopravil na Greenwich, naši poslední zastávku v Londýně . Po výstupu z lodního taxíku jsme se dostali k historicky proslulé a rychlé plachetnici Cutty Sark, nakoupili si jídlo k večeři a zamířili jsme ke greenwichské observatoři. Odtud se nám otevřel nádherný výhled na večerní Londýn. Kdo chtěl, tak se vyfotil u nultého poledníku v pozici, kdy člověk stojí jednou nohou na východní a druhou nohou na západní polokouli Země 😊. Kousek od hvězdárny na nás čekal autobus, zamávali jsme Londýnu a vyrazili zpět domů. Po půlnoci jsme se dostali na trajekt, kde zůstal vzhůru už jen málokdo… Ve  čtvrtek večer jsme unavení, ale plni krásných zážitků, dorazili v pořádku zpět ke škole 😊.