6. oddělení ŠD – 2.B

Milí čtenáři,

rádi bychom Vám představili šesté oddělení třídy 2. B. Další školní rok před malou chvílí odstartoval a my se každý den těšíme po vyučování na výborný oběd, který pro nás připravují naše úžasné paní kuchařky. S plnými bříšky se kutálíme do skromné a útulné místnůstky, které říkáme družina. Po vydatném odpočinku a relaxaci se pouštíme do nejrůznějších aktivit. Společně vyrábíme superhrdiny s nejhustějšími schopnostmi, kteří chrání naši družinu. Někdy si jen tak čmáráme, jindy tvoříme dle zadání. Na koberci kromě vytváření svých království z molitanových kostek a stavění nejzajímavějších vesmírných plavidel ze stavebnice, také cvičíme a posilujeme břišáky s panem vychovatelem a hodně se u toho nasmějeme. Dokud je slunečno, tak se chodíme větrat ven na čerstvý vzduch, kde společně hrajeme míčové hry, vyrábíme z přírodních materiálů domečky pro drobné živočichy a zkoušíme atletické disciplíny – nejvíce nás však baví, když vytvoříme kotel fandění pro sportovce z vyšších tříd. Věříme, že se Vám naše články zalíbí a my se jdeme připravit na další zajímavé aktivity.

Pohybu, ZDAR! 2. B