3.A Týden sportu
Autor: První stupeň
Milí čtenáři,
zdravíme vás na konci Týdne sportu. Na začátku nám byla zima, na konci nám bylo horko. V běhu do vrchu byl náš tým 3. ročníků na 3. místě, ve vybíjené jsme vyhráli 1. místo – chlapci i dívky. V běhu Javorkou jsme opět vyběhali 1. místo. Jsme pyšní na zástupce z naší třídy a tleskáme jim….
Sportu zdar!!!!









