3. A – Školní výlet

No přece zvolání – když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“. Přijďte k nám a schválně počítejte, kolikrát u nás řeknete „Vida!“ Důvodů je tu dost. A na každý z nich si musíte sáhnout. Osobně vyzkoušet. Objevujte, bavte se a učte se hrou. To je VIDA!

Tak tuto lákavou nabídku jsme prostě nemohli odmítnout! 2. června jsme se vypravili vlakem, autobusem a šalinou za dobrodružstvím. Počasí bylo krásné, kochali jsme se přírodou a obdivovali také krásy sídla Jihomoravského kraje –  Brna.

Ve Vida! jsme rozpoutali tornádo, moderovali počasí, odstartovali raketu, přečerpávali vodu, podívali se do nitra srdce, odhalili záhadu klíčové dírky, žasli nad třaskavými pokusy v programu Detonátor…Výlet se nám moc líbil.