3. A – Nocování ve škole

A už je to tady! Poslední školní den je za rohem – a my jsme ještě nespali ve škole! Pondělí 27. června je konečně tady – a my si chystáme v naší 3. A ložničku. Karimatky, spacáky, polštářky, mazlíčci na spaní, spousta dobrého jídla a pití…Ale co hlavně nechybí: naše bezva parta a dobrá nálada. Odpoledne začalo na školní zahradě Mazlíčkovskou show. Přišli rodiče a přivedli s sebou pejsánky, křečky, králíčky a dokonce i rybičky! Při prezentacích jsme si sdělili jména našich zvířecích kamarádů, co baští nejraději, jaké umí předvádět taškařice, kde spinkají a jaké další radosti nám přinášejí do života. Moc děkujeme rodičům za to, že přišli a podpořili nás. Dost nám vytrávilo, a tak jsme se vypravili k Dennymu pro  pizzu. Mňam! Čerstvá a voňavá super večeře…Po krátkém odpočinku byl čas vypravit se do parku Javorka a užít si jeho podvečerní svěží krásy. Ve 20:00 hodin už jsme si po večerní hygieně pěkně hajali v pyžamkách, popovídali si o báječném dni, koukli jsme na pohádku…A chrrr – pššš – Dobrou školní noc!