ZŠ Habrmanova

„Škola pro život”

ZÁPIS do 1. TŘÍD pro školní rok 2022/2023

Autor: Vedení

Pro školní rok 2022/2023 budou zapsány do 1. ročníků ZŠ děti, které dosáhnou šestého roku věku do 31. 8. 2022 a děti s odkladem školní docházky (z minulého roku).

Zápis bude probíhat ve dnech 7. dubna, 8. dubna 2022 od 15:00 do 18:00 hodin  a 9. dubna 2022 od 9:00 do 12:00 hodin.

Zápis proběhne částečně formálním odevzdáním elektronické přihlášky přes aplikaci „ZápisyOnline“, kde poté ZVOLÍTE v registračním systému MÍSTNOST a TERMÍN vaší osobní návštěvy ve škole. Velkou pozornost věnujte VÝBĚRU SPRÁVNÉ MÍSTNOSTI (pokud letos žádáte o odklad ZAPIŠTE SE DOMÍSTNOSTI  č. 4 – žádáme o odklad“).

Pokud již v tuto chvíli víte, že budete žádat o odklad povinné školní docházky, označte to také do elektronické přihlášky.

K letošnímu zápisu zveme také DĚTI, ADMINISTRATIVNÍ ČÁST proběhne v přízemí budovy 2. stupně, poté přejdete na 1. stupeň, kde bude následovat MOTIVAČNÍ ČÁST, zde budou děti plnit jednotlivé úkoly a také se seznámí se školním prostředím.

DESATERO budoucího PRVŇÁČKA – KLIKNĚTE ZDE

Kritéria pro přijetí žáků do 1. ročníku – KLIKNĚTE ZDE