1.A Pasování na čtenáře

Milí čtenáři,

pátek 7.6. je pro nás významný den, kdy jsme se stejně jako vy, stali také čtenáři. V naší Městské knihovně nás rytíř královny Knižního království pasoval na pravé čtenáře.  Museli jsme splnit 3 úkoly. Všichni jsme je zvládli úplně lehce – přečíst větu na lístečku, pokleknout před rytíře s mečem a podepsat se. Od samotné královny jsme dostali knížku a perníček. Ještě před samotným pasováním jsme si užili hodně legrace s panem spisovatelem Šolmesem, který píše veselé knížky pro děti a také do nich kreslí obrázky. Zahrál nám na kytaru legrační písničky, celá třída jsme s ním zpívala a tancovala.

Těšíme se na další návštěvu v naší knihovně. Všem čtenářům přejeme krásný čas strávený s oblíbenou knihou.

Vaše andulky