Lyžařské kurzy 7. A, B, C ZRUŠENY

Vážení rodiče,

s politováním Vás musíme informovat, že oba letošní lyžařské kurzy 7. tříd jsou zrušeny. K tomuto rozhodnutí nás vedla současná situace, opatření nastavená MŠMT a prognózy odborníků na následující období.

Peníze za lyžařský kurz Vám budou vráceny prostřednictvím bankovního převodu nejpozději na přelomu ledna a února na číslo účtu, ze kterého byla platba provedena. Rádi bychom Vás poprosili, pokud si přejete vrátit peníze na jiný bankovní účet, zašlete nám údaje k platbě na e-mail pana Petra Doseděla (petr.dosedel@zs-habrmanova.cz) do 13. 1. 2021. V případě, že nás nebudete kontaktovat, platba bude vrácena, jak již bylo uvedeno výše.

Momentálně Vám nejsme schopni garantovat, že lyžařské kurzy budou zrealizovány v příštích školních letech. V současnosti máme v 6. ročnících opět tři třídy. Z hlediska organizace je pro školu nemožné letošní kurzy nahradit. Můžeme Vám však slíbit, že na případná volná místa budou přednostně vybíráni žáci z letošních LV.

Celá situace nás velmi mrzí. Do poslední chvíle jsme čekali, jestli se stav nezlepší, bohužel se tak nestalo.

Pevně však věříme, že v budoucnu podobnou situaci nebudeme muset řešit, a že se vše brzy uklidní.

Za vyučující Tv Petr Doseděl a Lenka Plocová