6. A Závěr školního roku

Závěr školního roku se nesl především ve znamení sportu a třídnických prací. Velice úspěšný pro nás byl Týden sportu – kluci zvítězili ve florbalu a fotbalu, děvčata zase ve vybíjené a plavání. Poslední školní týden byl věnován úklidu třídy, odevzdávání učebnic a dalším méně zábavným záležitostem. Ovšem naše třída si umí i takové dny zpestřit a uspořádali jsme si mini třídní turnaj ve stolním fotbálku a zhlédli jsme několik filmů. Poslední den nás už čekalo vysvědčení a překvapení ve formě občerstvení. Nezbývá než všem popřát krásné prázdniny plné báječných zážitků a nezapomeňte načerpat síly do dalšího školního roku. V září opět na viděnou!

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. A a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.