2.C Školní výlet – Potštejn

Milí naši čtenáři,

zdravíme  vás a chceme se s vámi podělit o krásné zážitky z našeho školního výletu. V galerii se můžete podívat, jak nás vřele uvítala komorná paní hraběnky Dora. Ani jsme netušili, že dnes má být večer bál, na který jsou pozváni samí vznešení hosté. Sama paní hraběnka se podivovala, jak jsme sportovně oblečení, ale hlavně, že jsme jí pomohli se obléci a trochu rozveselit. Měla velký problém, že stále nemá nové krásné šaty, které jí pan hrabě slíbil. Nakonec vše dobře dopadlo a my jsme viděli překrásné šaty dříve než hraběnka. Komnaty se nám moc líbili a nádvoří  s cukrárnou také.  Počasí nám vydrželo pěkné celou vycházku na Vochtánku a zpět. Stihli jsme si, ještě pohrát a nakoupit dobroty. S prvními kapkami předpovídaného deště, jsme nastoupili na zpáteční cestu. V autobuse jsme si mohli zazpívat „nezmokli jsme už jsme tu“.

Těšíme se na další výlet ve třetí třídě.

Hodně zdraví a pěkné dny vám přejí Cvrčci z 2.C