Dárky pro seniory

V listopadu se v naší škole konaly předvánoční dílny, na kterých žáci vyráběli nejrůznější vánoční ozdoby či dárky, které se obvykle prodávají na Jarmarku. Ten byl letos zrušen. Proto si část výrobků děti odnesly a obdarují s nimi své rodiče a prarodiče.

Další část výrobků jsme plánovali darovat českotřebovskému Domovu pro seniory. Tak se také stalo 2. prosince, kdy děvčata z 9.B předala za školu dárečky vyrobené našimi žáky. Přidala také dvě krabice plné cukroví, které sama napekla.

Věříme, že jsme tím babičky a dědečky potěšili a zpříjemnili jim adventní čas. Těší nás, že se děti naší školy podílely na takové akci a přejeme si, aby získaly pocit, že je důležité nejen pomáhat, ale i dělat druhým radost.

Děkujeme personálu domova za předání dárků a přejeme všem pokud možno klidné svátky a v novém roce hodně zdraví a štěstí.

Nezapomínejme na druhé a dělejme si navzájem radost i v roce budoucím!

Pedagogové ZŠ Habrmanova