1. A – Závěr školního roku a vysvědčení

Školní rok nám utekl jako voda a nám se přiblížil konec. Poslední týden jsme trávili oblečeni v barvách Barevného týdne, také jsme si užili poslední 10. pokus v rámci předmětu člověk a jeho svět, připomněli jsme si, co jsme se během prvního roku naší školní docházky naučili a také jak se komu dařilo – vyzkoušeli jsme si i vlastní sebehodnocení. Za práci během školního roku jsme si všichni zasloužili sladkou odměnu v podobě zmrzliny – mňam!

Ve středu 30. června nás čekalo slavnostní předávání vysvědčení – první závěrečné vysvědčení! Na to bylo potřeba si připít a rozveselit si třídu bublinami. Máme za sebou krásný (i když trochu stížený) rok, na který budeme všichni určitě rádi vzpomínat. Teď už nás čekají prázdniny, při kterých musíme být opatrní, abychom se mohli sejít 1. září už jako druháci 🙂

Milí prvňáci a rodiče, děkuji za všechno!