1.A – Pasování na čtenáře

Ve čtvrtek 17. 6. jsme byli pozvaní na poslední společnou návštěvu knihovny. Nejprve jsme si užili veselý program se spisovatelem, ilustrátorem, učitelem a hudebníkem jménem Marek Šolmes Srazil. Společnou legraci, veselé písničky, čtení i úkoly jsme si moc užili

Následoval příchod princezny Aničky a rytíře Michala. Princezně nejprve každý z nás dokázal, že umí číst a následně jsme provedli slib ke čtenářské přísaze. Princezna Anička uznala, že všichni můžeme být pasovaní rytířem Michalem na čtenáře. Po pasování se každý zapsal do kroniky, dostal od princezny knížku a sladkou voňavou perníkovou pastelku.

Děkujeme Městské knihovně za pěkný program, dnešní návštěva se nám opět moc líbila a budeme se těšit na další návštěvy knihovny, kam se jako čtenáři určitě ještě mnohokrát vydáme.